Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

124 views

Halkalar  2016 Korku
1080p

Halkalar 2016 Korku filmi, puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Karanlık imajlarla dolu bir video kaset. Bu kaseti izleyenlerin yedi gün içerisin de nedeni bilinmeyen bir şekil de öldüğü söyleniyor. Halkalar 2016 ama bu sadece bir söylenti olduğu hal de kimse o kaseti izlemeyi cesaret edememektedir. Çünkü ölmekten değil de o bir hafta içerisin de görmüş oldukları ama başkalarının görmediği yaratıklar onlara çok azap çektirmektedir. Rachel Keller adlı gazeteci dört gencin ölmesi ve son olarak yeğeninin ölümü üzerine olayı araştırmaya karar verir ve kaseti bizzat izler. Bu kaset de pek de bir şey olmadığını düşünse de her şey her zaman kendisinin düşündüğü gibi değildir. Kasetin için de korkunç ve bir o kadar da gizemli görüntüler vardır.
Ama bu kasetten korkmasa da o ölen kişilerin neden öldüğünü bilmese de bunun sonun da psikoloji ile bir bağıntı olduğunu düşünür. Halkalar izle bu deneyimin ardından kendisiyle birlikte oğlunun da hayatı tehlikeye girer. Çünkü bu kaseti ikisi izlemiş olduğu için ve her saniyeyi akılların da tuttukları için işler risk altındadır. Rachel gizemi çözmek için kasetin nereden geldiğini ve kimin çektiğini öğrenmek için arkadaşı Noah adında ki kişiden yıllar sonra bir yardımını ister. Ancak kasetin ne zaman ve nasıl çekildiğine dair hiç bir ize ulaşamazlar. Bu araştırma biraz daha devam edecek olursa onlar da o sıra kurban olmaya aday olacak kişilerden bir tanesidir.
Rachel hiç bir şekil de bir şeye imza atmak istemese de sadece 7 günü kaldığını kendisi de bilmektedir. Rachel bu gizemi çözecek midir? Yoksa o da kasetteki görüntülerden yedi gün sonra insanların ölmesine sebep olan kötücül ruh Samara adın da kişinin kurbanı mı olacaktır? Ama bu araştırma sonucun da bir çok bilgi elde etmiş olan kişiler hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman elde etmiş oldukları bilgileri hiç bir kişi ile paylaşmazlar. Ama elde etmiş oldukları bilgiler onları başlı başına etkilemiş olsa da o bilgiler sayesin de büyük ihtimal ile hayatları kurtulacaktır. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Benzer Filmler

2016 Filmleri | Online Film izle, Turkçe Dublajli Film izle, Full HD Film izle

FULL HD SİNEMA KEYFİ BURADA Film dizi izleyelim 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize gurkanpekel@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. 2011, 2015,hdfilmizle ,Site Haritamız,İletişim,Hd Film izle,Hd Film İzle,Hd Film İzle ,Film izle ,Haberler , Haber , Spor Haberleri , Güncel Haber , Film izle , Hd film , Filmler , Full Hd Film , Firma Rehberi , Emlak , Emlak Kredi , Emlak Haber, Firmalar , Küçükköy Firmalar , Sefaköy firmalar , Fırsatlar , E-Ticaret , İkinci El Ürünler , Alalım ve Satalım, İstanbul Benim